KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13535349
nr 1353 5349
Annie Bergman
(1889-1987), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 240/310. Motivet: 20x16 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 19:40:04
300 kr
400 kr
Annie Bergman
Läs mer om Annie Bergman